nr 1403 4500
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 3/15, daterad 1944, Flicka. Motivet: 27x16, yttermått inklusive ram: 42x33 cm
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
500 kr |
| Såld: |
100 kr |
måndag 14 juni 2021 kl 20:59:57
| Tid |
Kund |
Bud |
14/6 19:56:20